Poznaj naszą firmę

Specjaliści od nawodnień

Naszą misją, którą od lat konsekwentnie realizujemy, jest dostarczenie naszym klientom usług najwyższej jakości, dopasowanych do ich indywidualnych oczekiwań. Wieloletnie doświadczenie w branży nawodnieniowej poparte ekspercką wiedzą pozwala nam w maksymalnym stopniu spełniać ten cel.

Co nas wyróżnia

Jesteśmy profesjonalistami

Każdą ofertą analizujemy indywidualnie biorąc pod uwagę wszelkie czynniki i wymagania Inwestora, sporządzamy projekt i na tej podstawie przygotowujemy rzetelną ofertą. Po akceptacji dla KAŻDEJ inwestycji przygotowujemy umowę, w której są zawarte wszelkie szczegóły rozpoczęcia prac, sposobu płatności itp.

Po zakończeniu Inwestycji i podpisaniu protokołu odbiorowego wystawiamy fakturę VAT. Dla każdej inwestycji dajemy rok gwarancji na naszą pracę (plus dodatkową gwarancję dla urządzeń).

Posiadamy doświadczenie

W branży wodno-kanalizacyjnej oraz zagospodarowania terenów pracujemy już od 9 lat, prowadziliśmy inwestycję prywatne, miejskie, dla deweloperów oraz przemysłowe.

Nasi pracownicy to wyspecjalizowane osoby stale podnoszące swoje kwalifikację.

Dla każdej inwestycji prowadzimy osobisty nadzór, wszelkie uwagi czy zastrzeżenia na bieżąco wprowadzamy w życie.

Jesteśmy konkurencyjni

Jako oficjalni dystrybutorzy marki MPI, Hunter oraz Rain Bird posiadamy atrakcyjne ceny zakupu towarów co przekłada się na rabaty które możemy Państwu zaproponować.

Działamy na sprawdzonym i nowym sprzęcie budowlanym co owocuje krótkim czasie realizacji inwestycji.

Możesz liczyć na nasze wsparcie

Szukamy zawsze najbardziej sprawdzonych rozwiązań. Pomagamy w maksymalnym stopniu w uzyskaniu wszelkich dotacji.

Po zakończonej inwestycji możesz liczyć na roczny darmowy serwis urządzeń, które wykonaliśmy.